רפאל בן חיים
 
 
התקשרו לרפאל בן חיים
053-5983960
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 

קצת עליי

 
ואתם כל כך רוצים אלבום תמונות מושלם, מתאמנים שעות על "פוזות" מול המראה ולא מפסיקים לדפדף באלבומים של חברים ובפינטרסט, כדי לקבל השראה. אבל בינינו, האמת? זה יכול להיות הרבה יותר פשוט, כשמוצאים את הצלם הנכון.

כצלם אופנה אני עוזר לכם להשתחרר מהמבוכה ולקבל תמונות מדהימות

זה ברור שביום החתונה שלכם אתם תהיו בשיא ההתרגשות, ולא ממש בפוקוס. לפעמים אני רואה זוגות, שלא מרגישים נוח אפילו להיות "בעור של עצמם", שלא לדבר על חליפה יוקרתית או על שמלת כלה, בזמן שהם בכלל בדרך כלל טיפוסים של ג'ינס וטי שירט. כל הקטע הזה של להיות במרכז העניינים ושיש לידם צלם צמוד, מאוד מרתיע אותם.

כצלם אירועים התופעה הזו מאוד מוכרת לי מאוד, ואני מבין את זה. כאן בדיוק נכנס הניסיון שלי כצלם אופנה: אני עוזר לכם מצד אחד להשתחרר מול המצלמה, ומצד שני אני גם מביים אתכם בצורה כזו שתרגישו בה נוח.

והתוצאה? תמונות שנראות כאילו נלקחו ממגזין אופנה נחשב!

תמיד רציתם תמונות מוצלחות שבהם תיראו כמו דוגמנים ושיירו הכי מיוחד שיש. אנחנו ננצל את היום הכי חשוב שלכם כדי להגשים לכם חלום ונהפוך אתכם לדוגמנים ליום אחד, מבלי שבכלל תרגישו. נמצא את הלוקיישנים הכי שווים לצילום, נלווה אתכם במשך היום בזמן ההכנות, ומתחת לחופה, ונסיים את הלילה בחיוך ענקי אחרי הריקודים והקינוחים.

חשוב שתדעו – כל התהליך שנוגע בתמונות עצמכם, מתבצע אך ורק על ידי, החל משלב הצילומים ועד לשלב הריטוש והעיבוד. כל שלב ושלב מביא לידי ביטוי את היכולות והניסיון שלי כצלם אופנה, באינסטינקטים מהבטן, שיוצרים משהו שהוא פשוט נכון עבורכם.
 
אז אם אתם באמת רוצים משהו מיוחד ואחר, אלבום שיוציא קריאת "וואוו" מכל מי שיביט בו,
אבל גם להרגיש הכי בנוח בזמן הצילומים, אתם מוזמנים לדבר איתי: 052-6951155

 
רפאל בן חיים- צילום